“A doni hala?!” – reagimi i Tërmkollit pas aktakuzave ndaj Thaçit dhe Veselit

Anëtarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli, ka reaguar pas ngritjes së aktakuave ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, shkruan Gazeta Blic.

“A doni hala?!” titullohet shkrimi i Tërmkollit, teksa thotë se Evropa e Serbia ashtu si edhe politikanë të caktuar të Kosovës duken të kënaqur me dështimin e takimit në ëashington.

Tutje, ajo shkruan se Serbia kurrë më e fortë se tani, Kosova kurrë më e dobët se tani, më e copëtuar politikisht e moralisht! A doni hala?!5 seconda pasi te keni hapur marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *