VIDEO EKSKLUZIVE: I Shkatë.rohet Kariera, Nora Istrefit I Publikohet Video Me Avokatin E Njohur Kosovar…

I shkat.ërohet kariera, Nora Istrefit i publikohet video me avokatin e njohur kosovar.

Këngët e saj thuajse gjithmonë shndërrohen në hite, porse Nora Istrefi është e njohur edhe për dukjen dhe figurën trupore.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju Gjatë kësaj fundjave, 33-vjeçarja i ka shpërndarë disa fotografi në rrjetet sociale, ku ka pozuar me fustan të shkurtër dhe me gjoksin në plan të parë. 5 seconda pasi te keni hapur marketingun shfaqen pamjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *