Sërisht janë ndjer lekundje Tërmeti në

Lëkundje tërmeti janë ndjerë sërish në Korçë, duke krijuar panik tek banorët.

Tërmeti me epiqëndër në Korçë me magnitudë 2.7 dhe 2 km thellësi, ndërkohë që nuk raportohet për dëme materiale, transmeton Lajme.al.

Leave a Reply

Your email address will not be published.