Arbashi / Populli ment në krye nuk i ka e “Albin Kurti” mundohet me rrzu qeverin Rruna ZOT

Pas nisjes së mocionit për rrëzimin e Qeverisë Hoti, nga Lëvizja Vetëvendosje, ka ardhur reagimi i sekretarit të LDK-së, Arban Abrashi.

Abrashi në një koment tek një postim i gazetarit Nebih Maxhuni, ka komentuar duke thënë: Na akuzojshin neve, a vet e harrun pandemine, o maj gad. / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Leave a Reply

Your email address will not be published.