Pse është shëmtuar Genta Ismajli?

Këngëtarja e njohur Shqiptare Genta Ismajli, e cila njihej për bukurinë e saj të pashoq, kohëve të fundit është parë me figurë të ndryshuar.

Kritikët thonë se Genta Ismajli është shtatzënë, dhe se ajo po pret fëmiun e parë me Biznesmenin Turk. Mirëpo fansat e Gentës pyeten se vallë ja vlejti që Genta të bëhej nënë duke parë se duhej të paguante çmimin e çfigurimit të fytyrës dhe trupit të saj. / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!