Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi pret fëmijën e dytë

Learta Jakupi është soliste operistike, madje ka mbajtur edhe disa koncerte, ku ka dëshmuar talentin e saj prej këngëtareje.

Por, nuk ishte talenti ai që e bëri emër të imponueshëm në media, por fakti se është reja e Shyhrete Behlulit, shkruan “Kosovarja”. Siç është bërë e ditur, Learta Jakupi është në pritje të fëmijës së dytë, që është vajzë e që pritet të vijë në jetë së shpejti. / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!